F.A.Q.

Яка кількість дітей може проживати в одній родині?

У кожній із соціальних сімей проживає не більше 6 дітей.

Чи можуть вихованці Центру виходити за його межі?

Так, можуть. Діти у нашому Центрі живуть як у справжніх родинах. Вони відвідують дитячі садочки, загальноосвітні школи, різні секції та гуртки нашого мікрарайону. Виходять гуляти зі своїми друзями за межі Центру та запрошують їх до себе.

Хто такі соціальні батьки?

Соціальні батьки – сімейна пара (чоловік і жінка), які знаходяться між собою у шлюбі, наймаються на роботу для спільного проживання із дітьми. Зазвичай один із батьків працює в Центрі (як соціальна мама чи соціальний тато). Інший працює у Центрі за сумісництвом.

Яким чином діти потрапляють до Центру?

Діти потрапляють до Центру за направленням Районних служб у справ дітей міста Києва.

Хто допомагає Центру «Наші Діти»?

На сьогоднішній день функціювання та діяльність Центру є можливими завдяки всебічній допомозі на різних рівнях. Нас підтримують: український уряд, корпорації, фонди та чисельні приватні особи.

До якого віку дитина може залишатися у Центрі? Скільки часу дитина може проживати в Центрі?

Залежно від ситуації кожної дитини, але може проживати не довше, ніж до 18 років. Якщо дитина продовжує навчання у професійно-технічному училищі, вищому навчальному закладі, то термін проживання подовжується на період навчання, але не довше 23 років.

Чи отримують діти належне медичне обслуговування?

Так звичайно, це відбувається за співпрацею з дитячою районною поліклінікою. Вихованці проходять плановий медичний огляд 2 рази на рік.

Чи є рідні діти у соціальних батьків?

Так є. Вони зазвичай є повнолітніми та проживають окремо.

У чому полягає унікальність проекту?

Центр «Наші Діти» є унікальним соціальним закладом. Наша діяльність спрямована на допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, шляхом їх повної соціальної реабілітації. Ми також займаємося реформуванням соціальної культурної та правової бази розвитку наступних поколінь українців.

Крім того діяльність і філософія нашої організації направлена на турботу про навколишнє середовище. Ми є першим енергозберігаючим Центром в Україні, облаштованим за сучасними технологіями, що дозволяють використовувати відновлювальні джерела енергії.