У кожній із соціальних сімей проживає не більше 6 дітей.
Так, можуть. Діти у нашому Центрі живуть як у справжніх родинах. Вони відвідують дитячі садочки, загальноосвітні школи, різні секції та гуртки нашого мікрарайону. Виходять гуляти зі своїми друзями за межі Центру та запрошують їх до себе.
Соціальні батьки – сімейна пара (чоловік і жінка), які знаходяться між собою у шлюбі, наймаються на роботу для спільного проживання із дітьми. Зазвичай один із батьків працює в Центрі (як соціальна мама чи соціальний тато). Інший працює у Центрі за сумісництвом.
Діти потрапляють до Центру за направленням Районних служб у справ дітей міста Києва.
На сьогоднішній день функціювання та діяльність Центру є можливими завдяки всебічній допомозі на різних рівнях. Нас підтримують: український уряд, корпорації, фонди та чисельні приватні особи.
Залежно від ситуації кожної дитини, але може проживати не довше, ніж до 18 років. Якщо дитина продовжує навчання у професійно-технічному училищі, вищому навчальному закладі, то термін проживання подовжується на період навчання, але не довше 23 років.
Так звичайно, це відбувається за співпрацею з дитячою районною поліклінікою. Вихованці проходять плановий медичний огляд 2 рази на рік.
Так є. Вони зазвичай є повнолітніми та проживають окремо.
Центр «Наші Діти» є унікальним соціальним закладом. Наша діяльність спрямована на допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, шляхом їх повної соціальної реабілітації. Ми також займаємося реформуванням соціальної культурної та правової бази розвитку наступних поколінь українців.
Крім того діяльність і філософія нашої організації направлена на турботу про навколишнє середовище. Ми є першим енергозберігаючим Центром в Україні, облаштованим за сучасними технологіями, що дозволяють використовувати відновлювальні джерела енергії.