• 1
 • 2
 • 3
 • 4

Спорт

Спорт у Центрі "Наші діти"


Центр захисту дітей "Наші діти" - це ідеальне місце для спорту. Ми створили спеціальне середовище для належного фізичного та спортивного розвитку як дітей, так і їхніх опікунів. Ми заохочуємо і мотивуємо дітей займатися різними видами спорту, стежити за власним здоров'ям, робити фізичні вправи. У центрі "Наші діти" ми любимо і пропагуємо спорт та здоровий спосіб життя. Ось чому ми щорічно запускаємо різні спортивні ініціативи.

 

Проектна ініціатива 2017

"Спорт дітям"

 

Наш Центр з радістю оголошує про свій новий спеціальний проект "Спорт дітям". Ми запускаємо його у вересні 2017 року і зараз шукаємо тренерів-волонтерів. Якщо ви є сертифікованим тренером або спортсменом, який готовий займатися з дітьми в центрі "Наші діти", якщо у вас є вільний час протягом тижня, якщо ви пропагуєте спорт і здоровий спосіб життя, будь ласка, подайте заявку.

 

 


Ми запрошуємо всіх, хто має бажання приєднатися до команди тренерів-волонтерів. При відборі кандидатів на посаду тренерів ми керуємося наступними принципами:

- Професіоналізм (тренер повинен бути сертифікованим інструктором, в якого є певна кваліфікація, що підтверджена дипломами, сертифікатами та досвідом роботи).

- Соціальна надійність (відсутність судимостей).

- Моральна і психологічна стійкість.

- Високий рівень здоров'я (відсутність гострих та хронічних хвороб, наявність санітарної книжки).

- Щире бажання допомагати дітям у тренуваннях на постійній основі.

Кандидати на посаду тренера-волонтера будуть проходити співбесіду і анкетування, за результатами яких буде прийматися рішення про допуск їх до роботи. Керівництво Центру має право відмовити кандидату.

Що отримає волонтер?

1. Тренер-волонтер отримає офіційний статус "Тренер-волонтер".

2. Тренер-волонтер стане активним учасником всіх заходів проекта.

3. Фотографія і дані тренера-волонтера будуть розміщені на сайті Центра "Наші діти" та на сторінці у Фейсбуці.

4. Тренер-волонтер буде приймати участь у рейтингу тренерів, за підсумками якого будуть проводитися нагородження переможців.

5. Тренер-волонтер отримає право приймати участь у безкоштовному навчанні тренерів різних спеціальностей.

6. Тренер-волонтер зможе отримати рекомендації для працевлаштування.

 

 

Основна ідея:

Головна ідея проекту - заохочувати та мотивувати дітей з нашого центру та громади займатися спортом, залучаючи сертифікованих тренерів різних видів спорту та спортсменів, які готові на волонтерських засадах працювати з дітьми, сприяти розвитку спорту та здорового способу життя.

Слідкуйте за новинами нашого проекту тут та на сторінці у Facebook!

 

У нашому Центрі вже розпочали роботу тренери-волонтери деяких напрямків. У вас ще є можливість приєднатися до команди!

 

Катання на роликах з Марком Пустовітом

 

 

 

Zumba  з Поліною Яковенко

 

Наш Спонсор

Голова проекту:

Олександр Кущ

Лікар-терапевт, лікар спортивної медицини та реабілітації, лікар-дієтолог 


Анна Розвадовська  
тренер із Zumba


Артем Тихоненко
Тренер з функціонального тренінгу

 


Сергій Яценко
Тренер з боротьби


Проектна ініціатива 2016

"Sport is Our Choice"

 

Основна ідея:

На базі Центру захисту дітей «Наші діти» створити умови для повноцінного фізичного, творчого та спортивного розвитку для дітей, які проживають в Центрі. Основна ідея – це зацікавлення та залучення дітей до занять спортом, піклування про своє здоров’я, надання переваги активному відпочинку та профілактика шкідливих звичок серед наших дітей.

Місія:

У даній ініціативі Центр «Наші діти» керується в першу чергу сприянню фізичного та культурного розвитку своїх вихованців, збереженню здоров’я дітей, їх соціальній та психологічній реабілітації.

Місією даного проекту також є виконання пунктів Конвенції ООН про права дитини, а саме ст. 29 «розвиток особи, талантів, розумових і фізичних здібностей дитини в найповнішому обсязі» та ст. 31 «право дитини на відпочинок і дозвілля, право брати участь в іграх і розважальних заходах, що відповідають її віку, та вільно брати участь у культурному житті та займатися мистецтвом».

Умови реалізації:

Для розвитку дитячого спорту Центр залучає до співпраці професійних тренерів, спортивних консультантів, дієтологів, які супроводжують дітей під час організованих занять і тренувань. Кожен тренер займається як з віковими групами дітей так і індивідуально, у залежності від потреби дитини.

Саме професійні тренери мають можливість якісно мотивувати дітей до занять спортом та фізичного розвитку, пояснити переваги здорового способу життя, вмінням укріплювати своє фізичне та психологічне здоров’я.

Дієтологи  надають консультації із здорового харчування для сімейних вихователів, допомагають прописати меню для всієї родини, мотивувати дітей до здорового та якісного харчування.

Тренери з реабілітації матимуть на меті професійно діагностувати стан здоров’я дитини і вже потім індивідуально працювати з фізичними проблемами дітей. Для цього створювати програму реабілітації для дитини, яка має в цьому потребу. Дана програма може реалізуватися через певний вид спорту, або рекомендації по відповідним фізичним вправам.

Місце реалізації:

У підпорядкуванні Центру «Наші Діти» для заняття спортом та фізичного розвитку є відкритий багатофункціональний спортивний майданчик (футбол, баскетбол, хокей на роликах, волейбол, ролики, бадмінтон), дві ігрові зали (турніки, настільний теніс, гантелі, м’ячі, тощо), маленьке футбольне поле.

Цілі:

 • Популяризація здорового способу життя серед дітей
 • Надання можливості займатись улюбленими видами спорту
 • Консультації щодо здорового та корисного харчування
 • Реабілітація дітей, які мають фізичні проблеми зі здоров’ям
 • Діагностика фізичного стану дітей
 • Залучення до роботи з дітьми тренерів-професіоналів, дієтологів
 • Реалізація прав дітей згідно з Конвенцією ООН
 • Відкриття у дітей спортивних талантів

Проблеми, вирішенню яких сприяє проект:

 • Популяризація серед дітей та підлітків здорового способу життя
 • Проблеми із здоров’ям у дітей, які опинились у складних життєвих ситуаціях
 • Низькій рівень мотивації у сучасних дітей до активного відпочинку
 • Невелика кількість спортивних майданчиків у прилеглих до Центру «Наші Діти» районах
 • Відсутність у дітей можливості індивідуально займатися з професійними тренерами
 • Потреба дітей у спілкуванні з дорослими, які досягли успіхів у мистецтві та спорті
 • Реалізація вільного часу для дітей
 • Переживання дитиною стресів та напруги

 

Підводячи підсумки останніх років, ми бачимо, що наші дітки багато чому навчилися та багато чого досягли. Звичайно, що не_обходилось і без труднощів, були злети і падіння, але це тільки загартовувало наших дітей і вони все одно йшли до перемог та пізнання чогось нового та цікавого.

 

Спорт – це запорука успіху, краси та здоров’я, а також запорука вдалого початку дня. Спорт дисциплінує, навчає командній роботі та сприяє новим знайомствам та дружбі. Ми пополязуємо  спортивну діяльність серед наших дітей. Це є невід’ємною частиною освітнього процесу.

 

Дійсно, занять для наших дітей було безліч, особливо діти полюбили заняття з зумби, хокею на роликах та швидкісного бігу на роликах. Діти неодноразово брали участь у різних концертах, флешмобах та змаганнях. Завдяки наполегливій праці над розвитком своїх талантів вони не тільки беруть участь у різних заходах, а й досягають хороших результатів. Діти не зупиняються на досягнутому і готові далі здобувати нові перемоги.

 

Ми дуже пишаємося нашими дітками та їхніми досягненнями. Завжди підтримуємо та допомагаємо їм у розвитку себе та свого потенціалу. Ми віримо в те, що наші діти і надалі будуть прагнути йти до перемог та досягнення своїх цілей.

 

 

Партнери:

   

 

Спонсори:

Valüna Foundation, Ліхтенштейн

Promotor Foundation, Ліхтенштейн

Наші тренери:

Василенко Василь
тренер по хокею на роликах


 

Буленок Сергій
тренер по катанню на роликах


Розвадовська Анна 
тренер із Zumba


Яценко Сергій
тренер із боротьби