• 1
  • 2
  • 3

Анімаційний фільм Олени Касавіної

Проект: Анімаційний фільм «Наш Дім»

Мистецтво і творчість у житті наших дітей відіграють важливу роль. Наші діти разом з Оленою Касавіною, відомою аніматоркою та її студентами створили чудовий мультиплікаційний фільм «Наш дім». Хто в дитинстві не мріє стати художником, співаком, танцюристом? А тепер діти знають ще одну творчу професію – мультиплікатор. Діти вчилися знімати короткометражні відео та анімації, дізналися як розповісти про свій дім та своє життя в Центрі через кліп. Робота була цікавою та корисною. Коли нарешті фільм був готовий, всі діти разом переглянули його та отримали велику насолоду від своєї роботи. Але лише на цьому мультфільмі робота не завершуються. У наших планах і сподіваннях продовжувати цей приємний, корисний і радісний проект.

Основна ідея:

Залучити маленьких вихованців Центру захисту дітей «Наші діти» до створення короткометражного анімаційного фільму «Наш Дім».

Діти Центру мали змогу не лише взяти участь у створенні фільму, але і стати головними героями-акторами. Під керівництвом відомого режисера-мультиплікатора Олени Касавіної вихованці вперше відчули себе аніматорами, героями, а потім, після створення фільму, презентували його сімейним вихователям та працівникам Центру. Цей проект сприяє не тільки розвитку дітей, але і має терапевтичний ефект. Участь у створенні мистецтва завжди заспокоює дітей, приносить їм лише позитивні емоції, підіймає самооцінку.

Умови для створення проекту:

Майже все, що потрібно для створення анімаційного фільму, зацікавлені діти знайшли самі: принесли пластилін, нитки, кольоровий папір, олівці, фломастери та фарби. Для зйомки використовували камеру та штатив. Саме дійство проходило в ігровій кімнаті Центру, де було вдосталь місця для створення фільму. Декорації діти робили власноруч.

Очікувані результати:

Діти вперше у своєму житті взяли участь у створенні анімаційного фільму, де зіграли головні ролі. Довга і клопітка робота сприяла утворенню в дітей командного духу та загальної для всіх дітей мети – створити шедевр. 

Партнери:

Олена Касавіна, режисер-мультиплікатор (аніматор)

Центр «Наші діти»

Київський національний Університет ім. Карпенка-Карого.


Переглянути фільм: