• 1
 • 2

Новини

 1. Свято, якого не чекали

  Відзвеніло і відлунало привітаннями, вшановуваннями та красивими словами свято Дня усиновлення. Наші діти його ніяким чином не відзначали, адже пам'ятають про свої біологічні родини, батьків, та, власне, чому опинились в Центрі. Однак, бажання жити в сім’ї, бути облюбленими, обласканими, чути приємні, ласкаві слова – це те чого ми всі прагнемо, а тим більше діти. І ми не змогли дозволити собі залишитись осторонь цього свята. Адже усвідомлюємо свою головну місію та ціль - підтримати, реабілітувати дитину та допомогти їй повернутись в біологічну, або знайти дорогу в нову родину. Тому було прийнято рішення – святу в Центрі бути. Допомогли нам в створенні приємного та неочікуваного сюрпризу для діток – аніматори з шоу- групи з організації дитячих свят «ВИКРУТАСИ».

  08/10/2019 Докладніше

 2. Берлінський театральний колектив Bazaar Europa відвідав наш Центр

  «11 питань до України» – театральний проект берлінського «Вazaar Europa- young theatre across borders» прибув до Центру з гостьовим візитом. Актори представляли власні невеликі п’єси за допомогою зрозумілої всім мови, а саме - мови жестів та міміки.

  20/09/2019 Докладніше

 3. Позиція Центру щодо поточної ситуації

  Вимушені констатувати, що на центр захисту дітей «Наші діти» чиниться тиск з боку колишніх співробітників, зокрема психологічний, який був спочатку особистісним – безпосередньо на директора Центру з погрозами відкриття кримінального провадження і т.д., а наразі - позиційний, який пов'язаний з різними позиціями сторін. Зокрема, колишні працівники Центру, які були звільнені з роботи з 1 травня минулого року у повній відповідності до чинного законодавства України (що підтверджується судовими рішеннями у трудових спорах, відповідачем у яких виступав Центр), зрозумівши, що в юридично-правовій площині рішення не на їх користь, звернулися до ЗМІ з завідома неправдивою, однобічно поданою та нічим, окрім домислів колишніх співробітників центру, необґрунтованою інформацією про діяльність Центру, в якому вони колись працювали та цілодобово перебували.

  04/09/2019 Докладніше

 4. Гості з Німеччини у Центрі "Наші діти"

  На прохання Посольства Федеративної Республіки Німеччини відбулась зустріч парламентської групи "Польща, Центральна і Східна Європа, Балтійські країни" ландтаґу (земельного парламенту) федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія та керівництвом, проектними співробітниками, вихованцями Центру. Представники делегації мали можливість власними очима побачити як та в яких умовах проживають дітки Центру.

  28/08/2019 Докладніше

 5. Літній IT-табір від компанії "Гоу френдс"

  Завершив свою роботу ІТ-табір, який вже другий рік поспіль, на своїй території, проводить Центр спільно з Громадською організацією «ГОУ ФРЕНДС». ІТ-табір – це мікс навчання та відпочинку. Навчальна програма, у сфері комп’ютерного та веб-програмування для дітей та осіб, побудована таким чином, що показує можливість створення ІТ- майбутнього, отримати навички сучасної ІТ-професії для самостійного, успішного життя.

  08/08/2019 Докладніше

 6. Відпочинок дітей у дитячому оздоровчому таборі «Крилатий»

  УРА! УРА! УРА! Нарешті справжні канікули! З сонячним пляжем, ласкавим морем, масою цікавих конкурсів, вікторин, майстер-класів.

  02/07/2019 Докладніше